DOLAR

32,4504$% -0.15

EURO

34,8290% -0.66

STERLİN

40,7959£% -0.56

GRAM ALTIN

2.441,26%0,23

ONS

2.337,84%0,27

BİST100

9.915,62%2,05

BİTCOİN

2073149฿%0.9095

a

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2024

Temmuz ayı burç yorumları 2024: Yazın en sevilen ayında hangi burç nelerle karşılaşacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Temmuz ayı burç yorumları 2024: Yazın en sevilen ayında hangi burç nelerle karşılaşacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Temmuz ayında 12 burcu neler bekliyor? Aşk, para, sağlık ve diğer konularda yazın ikinci ayı kim, neler yaşayacak? Temmuz ayında hangi burç nasıl davranmalı? Temmuz 2024 burç yorumları uzman astrolog tarafından paylaşılmıştır. İşte, yazın tam ortasında burçları bekleyen olaylar…

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2024

2024’ün yaz mevsiminde Haziran’da başlayan Yengeçlerin dönemi Temmuz’un üçüncü haftasına dek devam edecek ve 23 Temmuz’da Aslanların ayı başlayacak.

Temmuz ayı burç yorumları 2024 öncesi genel olarak bir değerlendirme yapalım…

Öncü su burcu Yengeç’in enerjisi altında herkes kendini çok daha hassas hissediyor. Duygularınızın her zamankinden daha hızlı kabardığını fark ederseniz, bu duyguların gerçek ihtiyaçlarınız hakkında neler ortaya çıkarabileceğini anlamaya çalışın; Onlar hakkında açık ve dürüst olmak, bu Yengeç sezonunda karşılaştığınız her türlü engeli aşmanıza yardımcı olacaktır.

2 Temmuz’da aldatıcı Neptün hassas Balık burcunda geri hareket ettiğinde, bir uyanış yaşayabilirsiniz. Sırlar ve rüyalar gezegeni ters yönde hareket ettiğinde yanılsamalar kolayca parçalanır, bu nedenle bu beş aylık dönem boyunca bazı zor gerçeklerle yüzleşmeye hazır olun. Şimdi neyin iyileştirilmesi gerektiğini not etmek, gelecekteki hayal kırıklıklarından korunmanıza yardımcı olacaktır.

Ardından, 22 Temmuz’da egoyu yöneten güneş karizmatik Aslan’a girerken, içinizdeki performans oyuncusu ortaya çıkabilir. Hayallerinizin peşinden giderek güveninizi tazeleyin. Ayrıca yeteneklerinizi sergilemek, flört becerilerinizi geliştirmek ve hatta belki biraz drama yaratmak için de harika bir zaman.

Temmuz 2024 burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için bazı sürprizler getiriyor. İşte, tüm burçların Temmuz ayı yorumları!

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2024

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2024

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Koç burçları adına özel sürprizlerle dolu. Temmuz, cinsel ihtiyaçlarınızı ve yaratıcı dürtünüzü vurgulayarak beşinci evinize odaklanıyor. Size ilham veren şeyleri dikkatle dinleyin. En son ne zaman arzularınıza kulak verdiniz? Venüs 12’sinde Aslan burcuna geçtiğinde, güzel alanlarda olmanın, sadece var olmanın güzelliğini hatırlıyorsunuz. Hayatınıza renk katın. Geçen ay Oğlak burcundaki Dolunay ve bunu bu ayın 21’inde takip eden bir dolunay, kariyerinizde ustalığa adım atmanın ikinci kısmıdır. Başarı hem bir amaç hem de bir duygudur, o yüzden bundan yararlanın.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Boğalar için bol aksiyon vaat ediyor. Savaşçı gezegen Mars, 21’inde İkizler burcuna girdiğinde, yaratıcı döneminiz başlıyor. İkizler burcundaki Mars, sizi konfor bölgenizden çıkarıp özgür ve meraklı yapınızı harekete geçiriyor. Jüpiter İkizler’e geçiyor ve seyahat, dışarı çıkma dürtünüz artıyor. Bu, içinizdeki ilham perilerinin sizi gönderdiği yerleri ziyaret etmek için aktif bir yaz. Sorumluluklarınızı ve kendinizi geliştirme durumunuzu düşünüp tartın. Verilen sözleri yeniden düşünün. 21’inde Oğlak burcundaki Dolunay sizi yeni kültür, inanç ve davetlere çekecek.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 İkizler için ne diyor? 6’sında, Yengeç burcundaki Yeni Ay’ın kaynak evinizi ve öz değerinizi beslemesiyle, temel ihtiyaçlarınızı nerede ihmal ettiğinizi fark edebilirsiniz. Enerjinizi yerinde kullanmayı öğreneceksiniz. Yaz tüm ihtişamıyla parlarken olasılıkların kapısı aralanacak ve bilinmeyenlerin cazibesine kapılacaksınız. Mars 21’inde ev burcunuza geçtiğinde, hangi yeni iş ittifaklarının ve işbirliklerinin yaratıcılığınız ve yenilikçiliğinizle uyumlu olduğunu görmek için iyi kaynaklara sahip olacaksınız. Ayın 21’inde Oğlak burcundaki Dolunayda yeni sözleşmeler imzalıyor olabilirsiniz. Acele etmeden iyi düşünerek karar verin.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Yengeçlerin doğum ayı 23’üne dek sürecek. Yeni Aylar sadece yeni niyetler belirlemek için değil, sezgilerimizin bize söylediklerinin farkına varmakla da ilgilidir. Ay tarafından yönetildiğiniz için, sezgisel kanallarınız ayın 6’sındaki Yengeç burcundaki Yeni Ay’da tam anlamıyla açık olacak. Kim olduğunuza ve ne bildiğinize dair daha derin bir güven duygusu geliştirin. Ayın 22’sinde Venüs, Merkür ve Güneş Aslan burcundayken sizi tam olarak istediğiniz şeye sahip olamayacağınıza ikna eden karanlıkla yüzleşeceksiniz. İlişkiler evinizde 21’inde Oğlak burcundaki Dolunay, insanların hayatınızda oynadıkları rolleri ve en iyi ve en kötü özelliklerinizi nasıl ortaya çıkardıklarını ortaya koyuyor.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Aslanlar adına neler söylüyor? 23 Temmuz’dan itibaren Aslan burçlarının dönemi başlıyor. Ancak Yengeç’in suare turları sona ermeden önce, 6’sındaki Yengeç burcundaki Yeni Ay, sanki sonsuz bir döngüde tekrarlanıyormuş gibi duygulara takılıp kalan geçmiş yaraları iyileştirmenize yardımcı olacak. Kalıpları ve deneyimleri tekrar belirliyorsunuz. Bu harika geri dönüşte, farkındalığınız tavan yapıyor. Biz bilinçdışını bilinçli hale getirene kadar, o hayatınızı yönlendirecek ve siz ona kader diyeceksiniz. Bundan sonra rahatlayabilir ve doğum gününüzü yenilenmiş bir benlik duygusuyla, olgunlaşmış ve kontrol çağınıza girmeye hazır bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Başak burçlarına sosyallik vaat ediyor. Neptün Gerilemesi ilişkiler evinize yelken açarak hayal gücünüze renk katıyor ve sizi ruhsal bir coşkuya götürüyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bu durum insanları net görmenizi zorlaştırır. 8 Aralık’a kadar ilişkinizin kör noktalarına dair yeni açıklamalara uyanacaksınız, böylece bir zamanlar sınırların bulanık olduğu çizgiyi düzeltebileceksiniz. En iyi ilişkiler dürüstlüğe ve bilinçli iletişime öncelik verir. 21’inde Oğlak burcundaki Dolunay’ın flört ve romantik ilişkiler bölgenize inmesiyle, aşkınızı hem aklınızla hem de kalbinizle seçebileceksiniz

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Terazilere neler getiriyor? 2’sinde, Merkür toplulukla ilgili on birinci evinizde Aslan’a giriyor ve 6’ncıda Yengeç burcundaki Yeni Ay, kariyer ve kamusal rollerle ilgili 10’uncu evinize kök salıyor. Kendinizi bir topluluk lideri olarak görmenin ve gölgelerden çıkmanın zamanı geldi. Daha fazla sorumluluk alacak, kendinizden şüphe etmeyi bırakacaksınız. Ben de buradayım diyecek ve ilgi odağı olmaktan çekinmeyeceksiniz. Sonuçta eşitlik ve adalet terazisi tarafından yönetiliyorsunuz. 21’inde Oğlak burcundaki Dolunay, atalarınızla bağlantı kurmanızı sağlıyor.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Akrepleri nasıl etkileyecek? Ayın 6’sında Yengeç burcundaki Yeni Ay, eğitim evinize giriyor. Kariyer ve eğitim seçeneklerinizi düşünüp bu alanda gelişeceksiniz. Ancak doğru becerilere sahip olsanız bile doğru mentorlara ihtiyacınız olacak. 21’inden itibaren kariyer alanınız güçlenirken, hem zihninizi hem de kalbinizi kariyer vizyonunuza odaklayın. Zirveye tırmanmak bir gecede olmayacak ama kesinlikle başarının tadını çok daha uzun süre çıkaracaksınız.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 özgür ruhlu Yaylara neler sunacak? Jüpiter ilişkiler evinizdeyken önünüzde neşe ve kahkaha var. Ayın 21’inde İkizler burcundaki Mars’ın Jüpiter’e katılmasıyla, muhtemelen partileri, spontane gezileri ve buluşmalar için davetler alacaksınız. Unutmayın, aynı anda her yerde olmanıza gerek yok; Aksi takdirde eğlenceniz yarıda kalabilir. Gereksiz aksiliklerin yaşanmasını istemeyiz değil mi? 21’inde, kaynaklar ve değerler evinizdeki Oğlak burcundaki Dolunay, sizi taahhütlerden veya yakın zamanda sınırlarınızı aşan insanlardan vazgeçmeye sevk edebilir. İçgüdülerinize güvenin, eğer bir şey size doğru gelmiyorsa muhtemelen değildir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Temmuz ayı burç yorumları 2024’e göre Oğlaklar için ‘siz’ ve ‘biz’ kavramlarını dengeleme ayı. Uzlaşma ve sabır anahtar kelimelerinizdir. Sadece yol ortasında buluşmak için ihtiyaçlarınızı sürekli bir kenara bırakmadığınızdan emin olun. Ayın 6’sındaki Yengeç burcundaki Yeni Ay, hakkınızı aramaya sevk ediyor. İyi niyetli insanlar bile arzuladığınız yakınlığı sağlayamayabilir. “Yeterince iyi” ile yetinmeyin. Kalbinizin ne istediğini sorun. Geçen ayın 22’sinde Oğlak burcundaki Dolunay size neyi gösterdi? İkinci tur bu ayın 21’inde Oğlak burcundaki bir başka Dolunay ile başlıyor.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Kovalara neler getirecek? Yengeç burcundaki Yeni Ay alışkanlıklar ve ritüeller evinize girerken, bedeninizle yeniden bağlantı kurun ve zamanla ritim içinde olma dersinde ustalaşın. Acele etmeden demli ve usta bir yol seçin. Hayatınızın hangi bölümünde acele ediyorsunuz? Kariyer, romantik ilişkiler, mali durum? Şaşırtıcı bir şekilde, saplantılı halinizden kurtulduğunuzda bereket yağıyor. 12’sinde Venüs ilişkiler ve işbirliği evinizde Aslan burcuna geçerken, kalbinize kulak verin ve mükafatını alın. Projeler ve aşkta aynı anda şansı çekeceksiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Temmuz ayı burç yorumları 2024 Balıkları nasıl etkileyecek? Balık burcundaki Neptün Gerilemesi ayın 2’sinde başlıyor. Kendinizi gizliyor ve başkalarının iç yüzünü ortaya çıkarıyorsunuz. Bu, 8 Aralık’a kadar kendi özünüze dönüş yolculuğudur. Bu, gerçek benliğinizin büyük bir şekilde ortaya çıkması gibidir. Ancak yine de, sizin kişisel özellikleriniz herkes tarafından görülebilir. Bundan çekinmeyin. Bunu bir arınma, tüm dünyevi yansımalardan kurtulmak için bir an olarak düşünün. Ayın 6’sındaki Yengeç burcundaki Yeni Ay, sizi iç dünyanıza adım atmaya davet ediyor. Sevdiğiniz şeyleri yapın ve tadını çıkarın. Ayın 21’inde Oğlak burcundaki Dolunay, size yardım gönderiyor, yeter ki istemeyi bilin.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Evinizi Vantilatör ile Nasıl En İyi Şekilde Soğutabilirsiniz?